החלטת לנסוע ולנפוש בירתנו ירושלים ואתה מחפש ממש ברגעים אלו בית מלון שינעים את השהייה שלך בעיר? סביר להניח שאחת מהאפשרויות הטובות ביותר היא פשוט להתחיל לחפש באינטרנט או לחלופין לקחת רגע של נחת ולמצוא כאן באתר את המידע על בתי המלון המומלצים ביותר שבהחלט ישאירו אותך שמח ומרוצה מהשהייה.

ירושלים מוגדרת מאז ומעולם כיעד לתיירות, כאשר בכל יעד תיירות בעולם ניתן למצוא כמות גדולה יחסית של בתי מלון, ממש כמו בעיר הקודש.

אז מהם המלונות הכי מומלצים בעיר ואיך לדעתך תוכל ליהנות ככל שאפשר מחוויות האירוח והשהייה? את כל זה תגלה ממש כאן!

המלונות הכי מומלצים שיש הם: 

מלון ממילא – זהו אחד מהמלונות הכי חדשים שתוכל למצוא בעיר, המלון עצמו הינו מלון 5 כוכבים ובהחלט נחשב לאחד מהמובילים, מיקומו בשכונת ממילא שבעיר ליד מרכז הקניות וכמובן שחשוב לציין שנגיש מאוד למוקדי העניין השונים בעיר וכמובן שגם תוכלו למצוא בקרבתו אטרקציות בירושלים שיעזרו להנעים את השהייה.

מלון המלך דוד – רבים מכירים אותו בתור המלך מסיפורי התנ"ך, אך גם על שמו נקרא אחד מבתי המלון היפים והפופולאריים כיום בארץ ישראל, המלון עצמו כמו קודמו הוא ברמה של חמישה כוכבים ומנוהל על ידי רשת מלונות דן שהינה אחת מהרשתות הנחשבת כיום בישראל, רק בירושלים מחזיקה הרשת יותר מ 5 בתי מלון, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שזהו אחד מהמלונות הטובים של הרשת. כיום ישנם עשרות בתי מלון שנחשבים למובילים וטובים בישראל, אך לא פעם ולא פעמיים תוכלו לשמוע גם את וותיקי העיר וגם את סוכני הנסיעות המקצועיים ביותר שיספרו לכם שהמלון עצמו נחשב לאחד מהמובילים בתחום, גם באתר האינטרנט הוטלז מלונות בירושלים המלון מקבל את הדירוג הטוב ביותר בין כל המלונות הנמצאים בעיר.

רמדה ירושלים – זהו מלון השייך לרשת המלונות העולמית "רמדה" המחזיקה בישראל מספר בתי מלון אך בעיקר סניפיה מתפזרים ברחבי העולם ביעדי תיירות שונים. המלון עצמו גם הוא ברמת 5 כוכבים ונחשב למוביל מאוד גם בזכות מיקומו וגם בזכות השירותים השונים אותם הוא מעניק לאורחיו, מומלץ מאוד ובחום על ידי כותב המערכת לאחר ביקור בו.

רימונים ירושלים – זהו מלון ברמת 4 כוכבים דווקא השייך לרשת הישראלית "רימונים" שגם היא אחת מהוותיקות בישראל, המלון עצמו מונה 287 חדרי אירוח מפנקים, וכמובן חשוב לציין שבנוסף למלון זה מחזיקה הרשת בעוד מספר מלונות ברחבי העיר, המלון הנ"ל ממוקם בשכונת בית וגן שהינה אחת מהשכונות היפות והקסומות ביותר בעיר שכדאי מאוד לבקר בהן במהלך הטיול.

ימק"א – כאן בקטגורית המלונות של שלושה כוכבים אנו שמחים להציג בפניכם את אחד המלונות הכי המומלצים והכי אוטנטיים שיש לעיר הזאת להציע, ימק"א שלוש הקשתות שהינו אחד מהמפורסמים בעיקר בזכות המבנה בו שוכן וממוקם בית המלון. המיקום שלו מול מלון המלך דוד של רשת דן אותו הזכרנו קודם לכן כמומלץ ביותר על ידי רבים וטובים, גורם לו להיות מושלם בעיקר לאלו הרוצים להיות במרכז העניינים אך לשלם מחיר סביר יחסית בשונה מבתי המלון האחרים אותם תוכלו למצוא בקרבתו.

קראון פלאזה – זהו מלון השייך לרשת המלונות של אפריקה ישראל הנחשבת לאחת מהרשתות המוכרות והטובות, המלון עצמו ממוקם בפסגת רם וחשוב לציין שהוא ברמת אירוח של 5 כוכבים, היתרון שלו הוא הקרבה לתחבורה הציבורית ולכניסה לעיר לאלו שרוצים לצאת במהירות מהבלגאן שעוטף את כל המרכז. המלון עצמו נחשב לאחד מהגדולים בעיר ומונה כ 400 חדרי אירוח מפנקים ויפיפיים במיוחד שבהם האבזור הכי חדיש והכי מיוחד כמו שראוי להיות בבית מלון השייך לרשת אפריקה ישראל. לקראון פלאזה קיימים מלונות בגרמניה מפוארות ויפות.